Narodowe Wyzwaniwa w Rolnictwie Narodowe Wyzwaniwa w Rolnictwie

Prelegenci

B C D G H I J K M O P S Ś T W Z
Michał Skorupa

Michał Skorupa

prezes zarządu, E.ON Foton Sp. z o.o., Grupa E.ON Polska SA

Michał Skorupa posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, tworzeniu i wdrażaniu strategii oraz optymalizacji procesów korporacyjnych.

Członek Rady Koordynacyjnej ds. Rozwoju Sektora Fotowoltaiki przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Rady OZE Konfederacji Lewiatan.

Od jedenastu lat związany zawodowo z energetyką, a od ponad sześciu z fotowoltaiką oraz energią odnawialną na poziomie krajowym, jak i zagranicznym. Jako ekspert tej branży bierze czynny udział w opiniowaniu aktów prawnych oraz ustaw dedykowanych energetyce.

Od lipca 2019 zarządza firmą E.ON Foton Sp. z o.o. a z Grupą E.ON Polska, jest związany od 2011 roku, gdzie między innymi pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej.

Z powodzeniem rozwija biznes w obszarze strategii, sprzedaży oraz operacji dzięki czemu Spółka E.ON Foton znajduje się w czołówce firm w Polsce w sektorze OZE.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, gdzie w 2017 roku zdobył tytuł Master of Business Administration (MBA), absolwent Polish Open Uniwersity, gdzie zdobył dyplom z Finansów i Zarządzania oraz Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego, gdzie zdobył dyplom magistra filozofii.

Bierze udział w sesjach:

 •  

  ENERGIA

  15.00-16.15 | Debata

  Jak produkować i zarządzać energią w gospodarstwie rolnym?

  • Jakie źródła OZE są najkorzystniejsze dla rolników?
  • Czy warto zainwestować w magazyn energii?
  • Dopłaty na inwestycję w OZE – które dla rolników?

  ENERGIA

POWRÓT