25-lecie TOP FARMS

Wydarzenie towarzyszące  
Narodowym Wyzwaniom w Rolnictwie OnLine

Jubileusz 25-lecia Grupy Top Farms, jednego z największych producentów rolnych w Polsce, jest okazją do tego, by podzielić się doświadczeniami firmy w mierzeniu się z wyzwaniami w rolnictwie. Z tej okazji zapraszamy do udziału w dwóch internetowych panelach dyskusyjnych w ramach Narodowych Wyzwań w Rolnictwie OnLine (28-29 października).

1. Jak współpracując zarabiać na produkcji rolnej?

Opłacalność rolnictwa w Polsce dziś i jutro

2. Rewolucja technologiczna w rolnictwie w XXI w.

Rolnictwo 4.0: cyfryzacja i biologizacja

Historia Grupy Top Farms obrazuje transformację polskiego rolnictwa i może stać się inspiracją do rozwoju dla polskich rolników. Przemiany gospodarcze, społeczne i technologiczne zmieniły obraz polskiej wsi. Jakie sposoby na podnoszenie efektywności i rentowności znalazł Top Farms w ciągu ostatniego ćwierćwiecza? Przyjrzyjmy się wyzwaniom stojącym przed polskimi rolnikami i wspólnie zastanówmy się jak można sobie z nimi radzić dzisiaj i w przyszłości.

Zapraszamy do udziału w Narodowych Wyzwaniach w Rolnictwie OnLine w dniach 28 i 29 października, w trakcie których odbędą się dwie specjalne sesje tematyczne Top Farms.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Eksperci rynku rolnego, przedstawiciele świata nauki, producenci rolni, przetwórcy spożywczy oraz producenci maszyn rolniczych i innowacyjnych rozwiązań będą podczas dwóch paneli szukać odpowiedzi na pytania:

Jeśli zajmujesz się produkcją rolną lub zwierzęcą, jesteś producentem lub przetwórcą żywności, interesujesz się sprawami związanymi ze zrównoważonym rozwojem i wdrażaniem nowych rozporządzeń w ramach Europejskiego Ładu, a może zajmujesz się zawodowo doradzaniem i zarządzaniem produkcją rolną? Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania jak zwiększyć opłacalność swojego gospodarstwa, jakie innowacyjne rozwiązania warto stosować i jak zwiększyć żyzność swoich gleb stosując zasady rolnictwa regeneracyjnego – koniecznie bądź z nami!

O tym wszystkim podczas wirtualnych debat Top Farms w ramach Narodowych Wyzwań w Rolnictwie OnLine. Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja dostępna jest na STRONIE.