O nas

Przed nami nowa odsłona „Narodowych Wyzwań w Rolnictwie”, które odbędą się w dniach 28-29 października 2020 r. W tym bezprecedensowym roku cały świat zmaga się z ograniczeniami, jakie dyktuje sytuacja związana z pandemią COVID-19. Dlatego i my zmieniamy dotychczasową formułę na bezpieczniejszą, w trybie zdalnym, proponując równie ciekawy i bogaty program oraz mając nadzieję, że uda nam się w tej formie dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców, przekazując szereg praktycznych informacji z różnych gałęzi rolnictwa.

W tym roku po raz kolejny w debatach udział weźmie szerokie grono znamienitych gości, przeprowadzimy dziesiątki sesji, w trakcie których poruszymy aktualne i ważne tematy z branży rolnej. Każdy nowoczesny rolnik powinien być z nami on-line w ostatnim tygodniu października 2020.

Inna niż dotychczas, internetowa formuła, daje nam nowe możliwości. Przez dwa dni, podczas dziewięciu bloków tematycznych będziemy zgłębiać aktualne zagadnienia różnych sektorów produkcji rolnej. Nie zabraknie kwestii związanych z finansowaniem gospodarstw, założeniami Wspólnej Polityki Rolnej, porad agrotechnicznych czy też tych z zakresu produkcji zwierzęcej oraz wielu innych, ważnych dla rolników tematów. 

Wszystkie wykłady, debaty i rozmowy transmitowane będą ze studia telewizyjnego. Można je będzie śledzić na żywo na stronie www.narodowe-wyzwania.farmer.pl oraz w serwisie farmer.pl. Zachęcamy też do aktywnego udziału, czyli komentowania, wymiany poglądów i zadawania pytań. 

W tym roku również zadbamy o to, by każdy, niezależnie od tego, jakim kierunkiem produkcji się zajmuje, znalazł interesujące dla siebie tematy. 

Jako redakcja chcemy podkreślić, że Narodowe Wyzwania w Rolnictwie OnLine to przede wszystkim okazja do wymiany doświadczeń i łatwo dostępny pakiet wiedzy i najnowszych informacji. Zachęcamy, by wykorzystać te możliwości, szczególnie teraz, gdy oprócz tego, że przyszłość rolnictwa stoi w cieniu wymagającego Europejskiego Zielonego Ładu, to dodatkowo cały łańcuch produkcji żywności musi sprawnie funkcjonować w zagrożeniu epidemicznym. W tych kluczowych momentach jesteśmy dla Państwa, wspólnie z zaproszonymi specjalistami. Wśród nich nie zabraknie naukowców, ekspertów rynkowych i analityków, doradców i praktyków oraz polityków.

NWWR

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Narodowe wyzwania w rolnictwie.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie