B C D G H J K L M P S T W Z
Jan Borowski-Komenda

Jan Borowski-Komenda

kierownik programu Agro

PepsiCo

Jan Borowski-Komenda, kierownik ds. zakupów produktów rolnych w PepsiCo, uzyskał tytuł mgr. inż. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie ukończył studia na kierunku „Rolnictwo, produkcja rolna i nauki pokrewne”.

Od ponad 10 lat pracuje w PepsiCo, gdzie zaczynał na stanowisku specjalisty ds. agronomii, na którym odpowiedzialny był za w codzienne wsparcie kierownika działu zakupu produktów rolnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu  awansował na stanowisko kierownicze, na którym odpowiedzialny jest za zarządzanie bazą dostawców produktów rolnych, ścisłą współpracę z interesariuszami , koordynację pracy podległych agronomów, a także stałe raportowanie wyników prowadzonych prac.

Bierze udział w sesjach:

 • Jubileusz 25-lecia Grupy Top Farms część I: Wyzwania w rolnictwie, czyli jak współpracować, by zarabiać na produkcji rolnej?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Jubileusz 25-lecia Grupy Top Farms część I: Wyzwania w rolnictwie, czyli jak współpracować, by zarabiać na produkcji rolnej?

  11.15-12.30 | Wyzwania w rolnictwie, czyli jak współpracować, by zarabiać na produkcji rolnej? Opłacalność rolnictwa w Polsce dziś i jutro.

  • Wyzwania zewnętrzne, czyli konkurencja, zmiany w legislacji oraz wewnętrzne takie, jak rosnące koszty pracy, niska opłacalność produkcji, którym musi sprostać polskie rolnictwo
  • Jak współpracować w otoczeniu rosnących wymagań konsumenckich, prawnych i ekonomicznych, by utrzymać opłacalność produkcji i konkurencyjność
  • Zrównoważony rozwój – czy to korzystna droga dla polskiego rolnictwa?

  Jubileusz 25-lecia Grupy Top Farms część I: Wyzwania w rolnictwie, czyli jak współpracować, by zarabiać na produkcji rolnej?

POWRÓT